nowy lancer

uwielbiam mitsubishi. chcę mieć lancera evo. mam lancera kombi. to może tłumaczyć czemu dosyć mocno zaniepokoiły mnie informacje o tym, że mitsubishi motors ma problemy finansowe.

natomiast dziś przeczytałem, że wyciekły zdjęcia nowego lancera – jeszcze nie evo (znanego także jako evo x), ale zwykłego, cywilnego.

i wiecie co wam powiem? jest śliczny. to ma być model na rok 2008 – więc jeszcze chwilę go nie będzie. ale już ostrzę sobie zęby na to by go kupić – evo jest drogie, ale ten samochód też jest super – i za zdecydowanie mniejsze pieniądze.
lancer_06.jpg

lancer_05.jpg

lancer_04.jpg

lancer_03.jpg

lancer_02.jpg

lancer_01.jpg

3 thoughts on “nowy lancer”

 1. Ciekawe czy będzie korodował jak model z roku 2004, a importer i producent będą lekceważyć sobie obsługę klientów i nie dbać o reputację brandu. Lepiej przemyśleć zakup pojazdów tej marki i nie sugerować się reklamą nadawaną w radiu że pojazdy tej marki to tradycja i niezawodność – to już raczej historia (polecam www,lancer-rust.neostrada.pl), pozdrawiam, i służę wyczerpującymi wyjaśnieniami, artur (artur.m@vip.wp.pl) Dodam jeszcze że Polska Izba Motoryzacji też się tym nie przejmuje mimo spadającej sprzedaży nowych aut, a to powinno dać wiele do myślenia potencjalnym nabywcom.
  P.S. mój zacząl korodować (3 drzwi) po 0.5 roku eksploatacji i przebiegu ok. 5000 km, a dealer w porozumieniu z importerem zaproponowali naprawę lakierniczą (papier ścierny+lakierowanie+oklejenie) zamiast zwrotu pieniędzy lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, lub przynajmniej wymiany korodujących elementów nadwozia.

 2. Corrosion of lancer 2004,
  www,lancer_rust.neostrada.pl

 3. Corrosion of lancer 2004,
  www,lancer-rust.neostrada.pl,
  The President of MMC Osamo Masuko in my opinion did not react properly.

Comments are closed.