December 7th, 2006 by depesz | | 2 comments »
Did it help? If yes - maybe you can help me?

jakiś czas temu dell przejął alienware'a. teraz dowiedziałem się (z pewnym opóźnieniem), że inny producent kultowych komputerów – voodoo pc “padł ofiarą" innego molocha – hp.
jeśli nie kojarzycie – maszyny voodoo, to absolutny top (tak jak i alienware'y) – najnowsze cuda, najmocniejsze komponenty. cud, miód i rachunki z dużą ilością cyfr.

co interesujące – chodzą pogłoski, że dzięki know-how voodoo, hp chce wejść na rynek … konsol do gier.

byłoby to mocno interesujące – hp, będący teraz największym producentem komputerów na świecie – wszedłby na rynek na którym zasadniczo jest tylko 3 graczy na świecie, w dodatku jeden z nich właśnie poddał partię.

co z tego wyjdzie – zobaczymy. pozostaje miec nadzieję, że mimo wszystko zostanie kilku niezależnych producentów – by, jak już uzbieram, mieć gdzie kupić naprawdę unikatowego laptopa za np. $15000 🙂

 1. 2 comments

 2. # Arim
  Dec 9, 2006

  Który z 3 graczy Twoim zdaniem poddał partię? Chyba nie Nintendo? Poszli po prostu w inną stronę niż dwaj pozostali – i tyle; a czy będzie to hit czy kit, to się jeszcze okaże…

 3. Dec 9, 2006

  nintento – absolutnie nie.
  poddali partię kolesie z sony. ps3 jest niewypałem.
  głowy już spadły, gier nie ma. wydawcy narzekają (podobno koszt stworzenia gry na ps3 zwraca się po sprzedaniu 500,000 egzemplarzy!

Sorry, comments for this post are disabled.